evdebizBLOG
Kumaş seçimi ve temizliği artık dert değil

Kumaş seçimi ve temizliği artık dert değil

Kanepe, koltuk ve köşe takımlarında tarzınızı belirleyecek en önemli unsurlardan biri de kumaş seçimidir. Kumaş tercihinizde önceliğiniz kaliteli, leke tutmayan, kolay temizlenebilen bir kumaş olmalıdır. 

Birçok kişinin leke tutmaması ya da kolay temizleniyor olması gibi nedenlerle tarzını yansıtmayan renkleri tercih etmek zorunda kaldığını biliyoruz. Bir kumaşın kullanışlı olması kolay temizleniyor olmasıyla ölçülüyor.

EVDEBİZ ürünlerinde kullanışlılık algısını değiştiriyoruz. Tarzınızı yansıtan renkleri gönül rahatlığıyla ürünlerimizde tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenen, konforlu yapısıyla dayanıklı, leke tutmayan kumaşlarla imal edilen EVDEBİZ ürünleri, tarzınızı yansıtacağınız mekanlar yaratmakta sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Koltuk, kanepe ve köşe takımlarının uzun ömürlü olması da kullanılan kumaşın çabuk yıpranmamasıyla alakalıdır. Sürekli kullanım, zorlu lekelerden kurtulmak için uygulanan yıpratıcı temizlik oturma gruplarının hızlı deformesine neden olmaktadır. Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda dayanıklı, kullanışlı, leke tutmayan, kolay temizlenen kumaşlarla imal edilen EVDEBİZ koltuk, kanepe ve köşe takımlarıyla müşteri memnuniyetini zirvede yaşayacaksınız.

Kullanışlı kumaş seçimi mekanlarınızın dekorasyonunu da çarpıcı hale getirecek, uzun süre yeni ürün kullanıyor hissine sahip olacaksınız.

Yaşam şartlarınız, evde çocuk ya da hayvan bulunması da koltuk kumaşı seçiminde belirleyici unsurdur, bu durumda da yine temizlik ve hijyen gündeme geliyor. EVDEBİZ olarak ürünlerimizde dayanıklı, silinebilir, kir ve leke tutmayan, yapısını uzun süre bozulmadan koruyan kumaş ve süngerleri kullandığımızı gururla belirtebiliriz.