evdebizBLOG
En iyisi, en güzeli, en rahatı nasıl olmalı? Cevabı EVDEBİZ’de

En iyisi, en güzeli, en rahatı nasıl olmalı? Cevabı EVDEBİZ’de

Yaşam alanlarınız için seçeceğiniz oturma gruplarında öncelikle mekanlarınızın ölçülerine göre koltuk, kanepe, köşe takımı seçmeye özen göstermelisiniz. EVDEBİZ’de her ölçüde koltuk, kanepe ve köşe takımına koleksiyonumuzda yer vererek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında bol ürün portföyüne sahip olmanın gururu yaşıyoruz.

Tercihinizi yaparken öncelikle tarzınızı belirlemelisiniz. Canlı, dinamik, egzotik, stil sahibi, rüstik... Farklı tarzları çoğaltmak elbette mümkün. Her zevk ve tarza uygun kanepe, koltuk ve köşe takımına da EVDEBİZ’de de ulaşmak her zaman mümkün.

Tarzınızı belirledikten sonra mekanınızın ölçülerini lütfen tam olarak belirleyin. Mağaza ve showroom gibi geniş mekanlarda beğeneceğiniz bir koltuk, kanepe ya da köşe takımı evinize aynı görüntüyü vermeyecektir, bu konuda dikkatli olmalısınız. Canlı, dinamik bir oda için köşe takımlarının hareketli parçalarından yararlanarak, oturma gruplarınızı mekanlarınız ölçülerine uygun dizayn edebilirsiniz.

EVDEBİZ köşe takımlarının benzersiz tasarımı, hareketli parçalarıyla farklı ebatlarda kolayca dizayn edilmesi, yaşam alanlarınızda en rahat ve konforlu oturma grubunu oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.

Mekanlarınızın daha geniş görünmesini istiyorsanız tercihinizi köşe takımından yana kullanmalısınız. Köşe takımlarının ilk avantajı az yer kaplamaları ve mekanlarda kullanılmayan köşeleri yaşam alanına dahil etmesidir.